View Single Post
Stary 27-05-2021, 14:32   #66
Creek73
ford::beginner
 
Imię: Peter
Zarejestrowany: 27-09-2012
Skąd: Bytom
Model: Focus MK2 FL
Silnik: 1.6B 100KM
Rocznik: 2011
Postów: 11
Domyślnie Odp: Serwis - Śląsk. Gdzie polecacie?

Cytat:
Napisał marlon7676 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Panowie mogę z czystym sumieniem polecić Ford Sławek Katowice - Grota Roweckiego 49A. Wczoraj byłem wymienić zawieszenie komplet tył i wahacze przód . Pełen profesjonalizm jeśli chodzi o obsługę klienta jak jakość i czas wykonania usługi . Mogę z całą odpowiedzialnością stwierdzić że niejedno ASO. mogło by się szkolić u Pana Sławka ze sposobu obsługi klienta i jakości wykonywanej pracy. Ktoś pisał że Ford-Sławek nie należy do najtańszych.............cóż może i nie ale uważam że warto , wszystko co było ustalone zostało wykonane + rabat na FCP. Zawieszenie wymienione w ciągu 7 godz. nie to auto aż się nie chce wysiadać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Pozdrawiam Pana Sławka jak i całą załogę Ford-Sławek Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Można zapytać ile $ za wszystko ?
Creek73 jest offline   Odpowiedź z Cytatem