Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 06-05-2021, 09:48   #1675
mlask
ford::average
 
Imię: Marcin
Zarejestrowany: 13-05-2015
Skąd: Warszawa
Model: Focus MK4 ST-Line
Silnik: EcoBoost 1.0 125KM
Rocznik: 2018
Postów: 57
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Filon69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Niby miejsce jest, wg. XML`a... to już nie wiem dlaczego nie chcą się wgrać te pakiety głosów do nawigacji :/ może ktoś, coś? jakaś sugestia?
Swoją drogą czy aby taki układ obrazów nie wskazuje jednak na poprawną instalację? To pytanie pewnie bardziej do @tedi_k , bo to on jest tu specem od Sync'a.
Mam ten sam problem - błąd MEM_ERR01 po dość długim procesie instalacji drugiej paczki pobranej jako oficjalna wersja dla mojego vin. Ale mimo to wygląda, że wszystko działa poprawnie - jest pełna obsługa głosowa mapy. I zastanawiam się, czy jest sens próbować instalować obrazy pojedynczo czy zostawić jak jest?

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na tym zrzucie ekranu lewa strona to plik XML z końca instalacji pierwszej oficjalnej paczki aktualizacji, po prawej po teoretycznie nieudanym zakończeniu instalacji drugiej.

Ostatnio edytowane przez mlask ; 06-05-2021 o 09:53
mlask jest offline   Odpowiedź z Cytatem