Temat: [S-MAX 2006-2015] Zepsuty schowek na desce rozdzielczej
View Single Post
Stary 03-05-2021, 11:04   #68
roll_nick
ford::amateur
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 07-04-2021
Skąd: Kraków
Model: S-Max
Silnik: 2.5T
Rocznik: 2007
Postów: 4
Domyślnie Odp: Zepsuty schowek na desce rozdzielczej

To i ja zostawię swoje rozwiązanie dla potomnych.
Jako że stwierdziłem, iż nawiercanie, cięcie zawsze można zrobić w przyszłości - w razie jak to nie wypali - postanowiłem wzorować się na koledze @MQ1 i jego pomyśle z kołkami rozporowymi, plus trochę gluta na gorąco na dno. Po częściowym jego ostygnięciu w środek metal dla usztywnienia, całość zadrutowane.


Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Do tego doszedł ułamany zawias przycisku, co powodowało jego wykrzywienie i opór przy posuwie, tu z pomocą przyszła popularna "kropelka", podkładka metalowa i wodorowęglan sodu, popularnie zwany sodą oczyszczoną/kuchenną. Inwencja i wykonanie pochodzą od mojej pierwszej żony:

Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
roll_nick jest offline   Odpowiedź z Cytatem