View Single Post
Stary 02-05-2021, 18:01   #7438
p.saw
ford::professional
 
Avatar p.saw
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 22-05-2012
Skąd: Poznań
Model: Mondeo MK5 FL Titanium
Silnik: 2.0 A8 EcoBlue 190KM
Rocznik: 2019, I rej. 2020
Postów: 1,311
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Cytuję:
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeździłem jednym i drugim, dla mnie moje MK 4 jest lepsze w prowadzeniu niż MK 5, którym miałem okazję pojeździć.
vs
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Aby stwierdzić czy mi samochód odpowiada pod względem prowadzenia nie potrzebuję tysięcy kilometrów, wystarczy mi jeden dzień, mały test łosia........boczy uślizg i to mi wystarczy aby powiedzieć.....dość to samochód nie dla mnie.
Wcześniej pisałeś, że "twoje" mk4 jest lepsze a teraz, że ci bardziej odpowiada... No to zdecyduj się. A może to jakiś wyjątkowy egzemplarz...
Ford jednak spaprał sprawę projektując mk5. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No popatrz a mój ma 278kkm, nadal w oryginale bez luzów, wycieków itp. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
No to teraz tylko downgrade do mk4 z początku produkcji.
Co ja najlepszego zrobiłem sprzedając mojego polifta A.D. 2013. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Daj znać, gdy będziesz sprzedawał to się zastanowię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Sorry za ten OT i skupmy się na ocenach i propozycjach konkurencji wobec mk5 a nie porównywaniu obecnego modelu do youngtimera. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
p.saw jest offline   Odpowiedź z Cytatem