View Single Post
Stary 02-05-2021, 14:10   #3
Styber
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 01-03-2014
Model: Focus MK2.5
Silnik: 1.8L 125PS
Rocznik: 2009
Postów: 480
Domyślnie Odp: obrotościomierz pokazuje wartość przed odpaleniem

Cytat:
Napisał WIPI1979 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Olej silnikowy nowy (pełen syntetyk 5W-40 - fordowski) i filtr nowy MANN.
Cytat:
Napisał WIPI1979 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Autko mam po wymianie rolek na pasku ALTernatora i klimy. Pasek też dałem już nowy. Sprężyna napinacza jest dość nowa (wymieniałem wcześniej) - napinacz dociska/napina odpowiednio pasek.
Hamulce także robiłem - - nowe gumki i przeczyszczenie - skoro i tak już koła miał w górze - przy okazji nowe linki ham. ręcznego na tyle - kombiak.
A co to wszystko ma do rzeczy? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Słuchaj uważnie, bo błądzisz.
Najprościej i bez zbędnego pierdolenia się w temacie będzie zapiąć kabel w OBD i zobaczyć co widzi PCM(jaka jest wartość RPM).
Jeśli tam wszystko będzie zgodne z rzeczywistością(a sądzę, że tak będzie) to zawęzisz obszar poszukiwań winowajcy do jednej części, czyli licznika Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Styber jest offline   Odpowiedź z Cytatem