View Single Post
Stary 02-05-2021, 07:36   #7419
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Mondeo 2015 vs konkurencyjne auta

Płaczę jak to czytam ze śmiechu jak to ludzie piszą takie rzeczy, albo nigdy tymi samochodami nie jezdzili
Cytat:
Napisał qlszef Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Fotel w MKV wydaje mi się bardziej wygodny. Pamiętam że fotel w S90 to była bajka. Ten z MB taki sobie. MKV wydaje mi się bardziej zwinny, mimo że ja mam balonowe opony 16'. Nie mówię absolutnie że E220D to złe auto. Mnie nie ujęło niczym. Specjalnie cicho to tam nie było. Jak to diesel, był on słyszalny wyraźnie szczególnie jak musiał "ciągnąć" z dolnych zakresów obrotów. Uważam też że na dziurach bardziej "tupał" niż mój MKV który ma już 106k przebiegu. Rok temu można było kupić wersję "special edition" za 155k. Za takie pieniądze to ok. Mógłby być
S90 jak i E220 przejechałem po kika tysiecy km zarówno je prowadząc iak i pasażer.Porównywanie tego do Mondeo to nie ta bajka.Volvo byłoby idealne ,gdyby nie fotel(wersja skóra full za 350tys.) -tak niewygodny ze wręcz męczący przy wiekszej trasie, 3 osoby to zgodnie stwierdziły,więc nie jest to tylko moja opinia.Mercedes genialnie się prowadzi z tylnym napedęm i jest bardzo cichy.
Cytat:
Napisał Robert 68 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jeździłem jednym i drugim, dla mnie moje MK 4 jest lepsze w prowadzeniu niż MK 5, którym miałem okazję pojeździć.
Tak jest nawet lepsze od MK3Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał pitekantrop Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Mk4 i mk5 to są praktycznie te same samochody, więc różnice nie są duże, a w którą stronę to może być subiektywne, ale mk5 ma downgrade wspomagania z hydro na elektro. Mk5 jest mocnym liftingiem mk4, sytuacja analogiczna (i pewnie strategicznie zmałpowana) jak w Passacie B6 i B7 (albo kiedyś Passat B3 i B4 czy Golf mk5 i mk6).
Następny kolega nie widzi różnic,no cóż nie wszyscy muszą dostrzegać oczywiste.
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem