Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 21-04-2021, 16:20   #1651
Greg Poznań
ford::average
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 15-03-2018
Skąd: Poznań
Model: 2.0 EB
Silnik: 2000
Rocznik: 2016
Postów: 104
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał Andrzej_K Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Byłbym gotów nawet za to zapłacić
No nie da się, bo wysłałbym Ci kopię, a jutro znalazł ją zapewne z niewiadomych przyczyn na serwerach całego świata i nawet by mi to nie bardzo przeszkadzało, bo ja na tym nie zarabiam, nie robię tego zarobkowo zwał jak zwał... ale najbardziej zabolałoby mnie to, że kilka osób bez żadnej żenady zarabiałoby spokojnie, a jakby tego było mało, zdolni są mówić o mojej ciężkiej pracy, wielu tygodniach spędzonych przed ekranem po kilkanaście godzin, jako o swoim dziele, swoim pomyśle i że są tak zdolni wyłącznie oni i nikt tego nie ma w całej europie, a obawiam się, że nawet świata by to dosięgło.

Wolę być miłym starszym panem, który zrobi wielu ludziom przyjemność nie oszukując ale nie cierpię złodziejstwa i oszukiwania, a w tej materii ma to miejsce niestety częściej jak jesteś sobie to wyobrazić.

BTW coś nas tknęło z kolegą Damianem i popełniliśmy sporą poprawkę w logach stacji zarówno graficznie jak i technicznie, umożliwiając prawidłowe wyświetlanie loga dla Anty Radio, Melo Radio i kilku innych może bardziej regionalnych, ale skupiliśmy się w zasadzie na podmianie grafik ogólnokrajowych stacji, wszystkie są w 3D, a efekt na żywo... powalający :-)

Poniżej tylko kilka przykładów
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg IMG_2038.jpg (17.3 KB, 188 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2041.jpg (16.9 KB, 155 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2050.jpg (16.5 KB, 155 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2051.jpg (16.2 KB, 143 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg IMG_2052.jpg (16.2 KB, 134 wyświetleń)
Greg Poznań jest offline   Odpowiedź z Cytatem