Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 19-04-2021, 12:03   #1647
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,211
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał p.saw Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zawartość autoinstall (zawiera pełne nazwy pięciu plików): (...)
Dzięki piękne. W czasie poszukiwań (znalazłem tylko 1 szt ) tych plików miałem czas na przemyślenie sprawy - jaki jest w tym sens?

1. Mapy mam F10 - 'Twoje' pliki są do F9

2. Aby wykorzystać 'Twoje' pliki muszę wrócić do F9 - jaki sens? (no OK, komendy głosowe PL)

3. Jeśli mam wrócić do F9 to jeśli już, to powinienem zainstalować oficjalny system + oficjalne mapy. (stracę bajery i videoplayera... ale cóż, będę 'wolny' od aktualizatora który instalował system.)

'tedi_k' użył ponad dwa lata temu podobnego sformułowania, co prawda w innym kontekście, ale ja tak się właśnie czuję - przywiązany.

Cytat:
Napisał tedi_k Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
(...) "Przywiązuje" użytkownika do "aktualizatora" już na najkrótszej możliwej smyczy. Sam użytkownik nie zrobi już dokładnie nic... (...)
Tylko, że teraz jest następny dla mnie problem - gdzie/jak znaleźć oficjalne pliki systemu i map do SYNC3?
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem