View Single Post
Stary 07-04-2021, 20:22   #32
panpiotr24
ford::amateur
 
Imię: Piotr
Zarejestrowany: 16-01-2019
Skąd: Rzeszów
Model: Mondeo
Silnik: 1.8td
Rocznik: 1993
Postów: 3
Domyślnie Odp: Focus vs. Mondeo

Jak mówiłem nie chodzi mi o gabaryty. Chcę poznać waszą opinię na temat m. in. awaryjności systemów takich jak blis i ogólnie cała elektryka np. szyby czy to są te same silniczki w obu modelach. Budżet również nie jest ograniczony do konkretnej kwoty, bo nie spieszę się z kupnem i równie dobrze mogę już kupić tak jak piszecie focusa na wypasie z 17 roku i niskim przebiegiem, ale mogę zaczekać dajmy na to 3 miesiące i wtedy kupić Mondeo z podobnym przebiegiem i takim samym wyposażeniem. W sumie sam nie wiem czego od was oczekuje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. chyba sam nie potrafię podjac decyzji dlatego tutaj piszę. Mam Mondeo mk1 i uwielbiam ten samochód, Focus Mk3.5 też mi się podoba ale jakoś chyba bardziej jestem przekonany do Mondeo. Swoją drogą w modeo jest 30 km więcej, czym jest to spowodowane? To są te same silniki i tylko mapa inna?
panpiotr24 jest offline   Odpowiedź z Cytatem