View Single Post
Stary 06-04-2021, 17:16   #253
Matych
ford::expert
 
Avatar Matych
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 13-06-2010
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo MK5 Titanium
Silnik: 2.0TDCI PS 209 by HEKO
Rocznik: 2017
Postów: 3,755
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Wiem że panowie są tu ci którzy wybrali ten model i zaraz mnie zrugacie ale,chciałbym się podzielić moimi spostrzeżeniami.Stojąc przed dylematem końca leasingu za rok i końca produkcji Mondeo Mk5 szukam następnego samochodu, przejechałem testowym wypaśnym i zastępczym focusem MK4 w sumie ok 4000km oraz odbyłem jazdy Kugą MK3.Nestety rezygnuję z Forda ponieważ platforma focusa za pieniądze które trzeba zapłacić to zwykły ,delikatnie mówiąc śmieć-niewarty tej kasy w porównaniu do już starego Mondeo.To porównanie to jest przepaść na tle komfortu jazdy, wyciszenia pracy zawieszenia ,wygody foteli, użytych materiałów wykończeniowych, wykończenia i objętości schowków, detali, boczków tapicerskich.Dzisiaj wsiadłem i jeżdziłem, w Nowego Golfa i Nowe Megane i zacząłem się śmiać do łez(jeśli chodzi o wnętrze) na wspomnienie Focusa którego oddałem tydzień temu czy wnętrza bliżniaczej Kugi.Jeśli chodzi o suvy to przy nowym Tusconie którym jezdziłem czy nadchodzącym Nissan Qashqaiu to nieporozumienie. Jeszcze kluczyk- jaki macie klucz do Vignale czy ST line ? teraz dają ubogiego plastikowego klucha zamiast klucza od Mondeo mk5 który był na początku.

Ostatnio edytowane przez Matych ; 06-04-2021 o 17:27
Matych jest offline   Odpowiedź z Cytatem