Temat: [Mondeo 2014- ] Przekładka 1.5 na 2.0 eb
View Single Post
Stary 06-04-2021, 02:09   #7
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,535
Domyślnie Odp: Przekładka 1.5 na 2.0 eb

Cytat:
Napisał WoojO Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
U mnie po uruchomieniu pojawił się biały dym, zaczął poszarpywać ale tylko na początku. Zrobiłem może 8 km i już się nie uruchomił :/ Zbiorniczek na płyn chłodniczy pusty... miałem 121 tyś. Zobaczymy co jutro aso powie...mam niby gwarancje 12 ale za chiny ludowe nie pamiętam czy dobiłem do magicznych 1000 km kiedy gwarancja zaczyna działać. Możliwe że zabranie mi 50 km masakra. Wygląda na to że chyba kupie używkę 1.5 i spróbuję chipa.
Myślę, że duzo łatwiej było by ogarnac 2.0eb z manualem (jezeli obecnie masz skrzynie mmt6, niestety z mk5 nie mam do czynienia), dokładanie automatu może być sporym wyzwaniem. No i w mk5 nie było w 2.0eb manuala wiec tez unikatowa wersja Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ogólnie temat ciekawy no ale nasze auta to nie stare beemki gdzie mozna wszystko łatwo przekładac i na wszystko sa już patenty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez klocolus ; 06-04-2021 o 02:14
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem