View Single Post
Stary 01-04-2021, 16:43   #15
Slawko
ford::professional
 
Avatar Slawko
 
Imię: Sławek
Zarejestrowany: 25-09-2012
Skąd: Warszawa
Model: Focus 3 kombi
Silnik: 1.6 TDCi DV6C
Rocznik: 2012
Postów: 1,361
Domyślnie Odp: Manualne sprawdzenie poziomu oleju to fikcja?

Cytat:
Napisał sylwesterz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
To co piszesz to truizmy i przynajmniej ja to robiłem wielokrotnie. Ba, nawet mechanik przy mnie musiał dwukrotnie sprawdzać, bo pierwszy odczyt był niejednoznaczny
Cytat:
Napisał sylwesterz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
wystarczył dokładnie raz,
A, to przepraszam, nie wiedziałem, ze powtórzenie pomiaru to taki kłopot i ujma na honorze.
Cytat:
Napisał sylwesterz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
czy też odczekiwać kilkunastu sekund po wyciągnięciu bagnetu,
nie po wyciągnięciu bagnetu, tylko po wyłączeniu silnika.
Cytat:
Napisał sylwesterz Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Poza tym jeździłem wieloma autami (Berlingo, Panda, Golf, Felicia itd.)...........Nigdy nie musiałem wkładać i wyciągać bagnetu więcej niż raz
No to ja niestety musiałem, czy to nissan, czy berligo, czy lanos czy co innego. Nie zawsze się udawało za pierwszym razem. A nie pamiętam co to za auto było, ze trzeba było sprawdzać kilka razy, zwłaszcza jak olej był świeży, bagnet taki jakiś dziwny, ze nic na nim nie było widać, dopiero za 3-5 razem coś można było zobaczyć, to chyba jakaś renówka była.
Slawko jest offline   Odpowiedź z Cytatem