View Single Post
Stary 27-03-2021, 00:16   #30
kolopeter
ford::professional
 
Zarejestrowany: 05-06-2007
Skąd: Szczecin
Model: S-max FL, Ecopasqda st-line,Edge 2fl
Silnik: 2.0 tdci, 1.0 w 3 cyl at6, 2.0 w 4cyl at8
Rocznik: 2010,2018,2019
Postów: 1,756
Domyślnie Odp: USA 2019+ informacje o modyfikacjach

Przy kilku podpowiedziach udało mi się uruchomić wszystkie mody z fmods .wadą fmods jest to , że trzeba wyciągnąć moduł ...nawigacji ...i lutować kable , aby wgrać dodatki . No mnie się udało bez tego. To znaczy,że wszystko robię z USB, bez demontażu. Zapraszam na testy w Szczecinie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.. W tej chwili fmods osiągnęło taki pułap , że w zasadzie raz wgrany pakiet narzędzi z fmoda pozwala bawić się bez ograniczeń w modyfikacje . Kolory , ciemne tło ...a raczej przeztoczyste... No można kombinować ..i to dosyć łatwo . Szkoda , że nie ma tematu tu na forum o modyfikacjach.
Z tego co wiem , to kolega @leszcz ma to od dawna już ogarnięte,ale się nie chwali.nie wiem jak tam w Katowicach i Gdańsku i Wrocławiu , ale pewnie podobnie.
W każdym razie POLECAM wgranie instalatora, który pozwala na ingerencję w S3 .
A że mam auto z usa z modułem radia , które w zasadzie tylko gra, to następny projekt jest taki ,aby radio zaczęło pokazywać loga . Sprawa łatwiejsza , tym bardziej , że połowę roboty już wykonał kolega z forum Damian, który publikuje swoje dzieła właśnie na forum fmods.
Dla jasności :
Aby wgrać fmods , trzeba znaleźć kogoś , kto potrafi wgrać narzędzia fmods z USB . Ja to potrafię Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum., ewentualnie pozostaje lutowanie. później..to już pikuś... Zmiana kolorów , własne tło ,wywalenie komunikatów , no i odtwarzacz plików video. Jak się coś zes..ra to szybke wgranie systemu i dalej kombinujemy. Walczę z pełnym transferem niebieskiego nocnego tematu zamiast dziennego. W sumie nie jest taki zły ten niebieski , a tryb nocny będzie czorny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
__________________
SZCZECIN, miasto nad morzem

Ostatnio edytowane przez kolopeter ; 27-03-2021 o 00:46
kolopeter jest offline   Odpowiedź z Cytatem