View Single Post
Stary 21-03-2021, 14:51   #11
grzesiuj@onet.eu
ford::average
 
Avatar grzesiuj@onet.eu
 
Zarejestrowany: 17-06-2009
Skąd: wrocław
Model: Mondeo MK5
Silnik: 2.0 TDCI 180 KM
Rocznik: 2016
Postów: 99
Domyślnie Odp: Mondeo MK5 2.0 TDCi

Cytat:
Napisał rustin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Chciałbym nim pojeździć z 10 lat a wtedy to jaki by nie był będzie wart czapkę śliwek. Plus jak pisałem przebieg i rzekomo cały orginal. Znajdź takiego z lepszym wyposażeniem do 60k to chętnie kupię .
bierz mojego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał Woytas Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A co to zmienia , psychologia magicznych 100 tyś ? W tym i tym warto pewnie będzie wynienić tarcze , klocki , paski , pomope wody .. zrobisz duży przegląd i kolejne 100 tys bez problemu zrobisz , ten z większym przebiegiem pewnie będzie w lepszym stanie niż ten z 50 tyś .. ile razy tam olej ktoś wymienił ?
miałem kiedyś klientów na swojego co też pojechali kupić auto gołe nawet bez alusa który miał o 15 tys km mniejszy przebieg Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
grzesiuj@onet.eu jest offline   Odpowiedź z Cytatem