View Single Post
Stary 17-03-2021, 19:58   #246
Orzel75
ford::average
 
Avatar Orzel75
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-12-2020
Model: Kuga AWD
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał luck76 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Cześć,
Kilka pytań, z prośba o pomoc w rozwikłaniu zagadek:
1. Jest ktoś w stanie potwierdzić, czy w przypadku opcjonalnego koła dojazdowego, powinien być również zestaw naprawczy do kół? Wczoraj oglądając z kolegami nowy nabytek, jeden z nich zwrócił uwagę, że w przypadku gdy koło jest jako dodatkowe wyposażenie, tak czy inaczej powinien być zestaw naprawczy.
2. Czy w swoich ST-Line macie logo na przednich dywanikach?
3. Czy macie w schowku pod podłokietnikiem gniazdo 12V albo/i USB?
Z góry dzięki za pomoc
1. Mam koło dojazdowe i nie mam zestawu naprawczego - dla mnie to logiczne.
2. Mam dywaniki materiałowe bez logo i gumowe, również bez logo Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Wiem, w umowie przednie są z logo, ale akurat ta niezgodność mnie zbytnio nie uwiera.
3. W schowku w podłokietniku mam gniazdo zapalniczki 12V a z tyłu gniazdo 230V
W bonusie mam za to dwa trójkąty ostrzegawcze, mam nadzieję że to nie w związku z tym że producent przewidział częste awarie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. A na poważnie sądzę, że w związku z fabrycznym hakiem dołożyli trójkąt do przyczepy.
Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka

Ostatnio edytowane przez Orzel75 ; 17-03-2021 o 20:01
Orzel75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem