View Single Post
Stary 13-03-2021, 10:48   #3396
Galus
ford::amateur
 
Imię: Beata
Zarejestrowany: 13-03-2021
Skąd: Kołobrzeg
Model: Ford Galaxy
Silnik: 2000
Rocznik: 2003
Postów: 0
Domyślnie Odp: JESTEŚ NOWY/A TU MOŻESZ SIĘ PRZYWITAĆ

Witam wszytkich. Jestem tu nowa, i nie bardzo wiem jak sie tu poruszać , mam problem z dwumasa w moim Galaxy , była wymiana po roku i 2 mies przy odpalaniu strasznie głośno trzaskało-stukało , walneło i nic czasem przy odpalaniu musiałam z 6-7 razy przekrecac stacyjke zeby odpalił , mechanik mowil ze to rozrusznik ale okazało sie ze to ta nowa dwumasa wymienił na nową ta wysłął do reklamacji od grudnia czekam na ekspertyze i ponoc odeslali ponownie bo była odrzucona , nowa dwumasa założona ale mimo wielu prób odpowietrzannia sprzegła , pedał nadal zatrzymywał sie w połowie i trzeba było stopa go podciągac, a do tego kleszczyły sie biegi ,najczescie na wstecznym , czasem na jedynce, mechanik nie wie co jest i dał pod pedał jakos spręzyne , nie wiem czy to rozwiazanie jest ok , ale boje sie ze za rok bedzie powtórka . Uwazam że mechanik spartolił robote przy 1 dwumasie , wymieniał dwumase , sprzęgło i pompe paiwową koszt 4000 zł teraz koszt ponad 3 tysiące , a auto od grudnia do 12 marca na warsztacie , podczas naprawy zepsuli mechanizm wycieraczek za co mnie obciązyli 240zł , a wycieraczki działały nic im sie nie działo , teraz obawiam sie ze próbuje mnie zmęczyć z ta reklamacją dwumasy zeby nie pokazac ekspertyzy bo to koszt ok 3 tys . Co o tym mysicie co mam z tym zrobic? było tam wiele innych dziwnych sytuacji , ale to jest główne moje pytanie doradzcie coś
Galus jest offline   Odpowiedź z Cytatem