Temat: [C-MAX 2003-2007] Ciężko wchodzą biegi
View Single Post
Stary 09-03-2021, 14:28   #7
smietana
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 12-06-2019
Model: C-Max
Silnik: 1.6 16V Benzyna
Rocznik: 2005
Postów: 260
Domyślnie Odp: Problem z wrzucaniem biegów

Cytat:
Napisał damianisko5 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Płyn sprzęgłowy (sic) to nic innego jak HAMULCOWY!!! Zbiorniczek jest nad serwem hamulcowym.

wow - wysprzeglik zewnętrzny???

No, dałeś czadu, nie ma co.
Moze nie jestem alfa i omega a nawet na bank nie jestem, ale potrafie normalnie odpowiedziec i przyznac sie do bledu. Nie znam sie na wszystkim i nie potrzebuje sie znac i nie widze w tym nic co mi ujmuje na honorze. .
Dwa dalem czadu? Serio?
A tu cie zaskocze sa wysprzegliki centralne czyli demontarz sprzegla i sam tegi nie zrobie, dwa sa wysprzegliki zewnetrzne i wymiana jest szybsza i zrobisz to sam w domu nie znajac sie tak idealnie jak Ty. ..
Tyle w temacie. Ja rozumiem, ze pytania sa laickie, ale oczekuje normalnych odpowiedzi.
O ile ja to na pierwsze moje pytanie podejrzewalem odpowiedz, to nie gralem tu urabura ze znam sie na tym, to Ty zanin zaczniesz grac przed kims madrego i wysmiewac lub byc cynicznym sam sie doksztalc, bo akurat sam osobiscie wymienialem kiedys wysprzeglik zewnetrzny, centralny nawet bym nie pomyslal zeby cos probowac samemu

Ostatnio edytowane przez smietana ; 09-03-2021 o 14:31
smietana jest offline   Odpowiedź z Cytatem