Temat: [Ogólne] SYNC3 - aktualizacja map
View Single Post
Stary 28-02-2021, 14:10   #1537
razes
ford::advanced
 
Avatar razes
 
Imię: Robert
Zarejestrowany: 31-10-2012
Skąd: Szczecin
Model: Kuga Mk2
Silnik: 1.5 EB 150 -> 190 KM
Rocznik: 2019
Postów: 214
Domyślnie Odp: SYNC3 - aktualizacja map

Cytat:
Napisał TheDriver Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Czy ktoś z szanownych Forumowiczów dostał upgrade samych map z F8 do F9? We wrześniu miałem do pobrania tylko upgrade samego Sync 3 na 3.4 i to zrobiłem. Od tamtej pory nie pojawiła się nowa wersja map dla mojego VIN. Nie wiem czy to normalne? Mam wersję Sync'a z nawigacją.
U mnie od września identycznie, ale coś mnie tknęło i zamiast sprawdzać na stronce Forda aktualizacje map (ciągle komunikat, że oprogramowanie aktualne....) podłączyłem się przez wi-fi z telefonem i fordzik zaczął ciągnąć aktualizację map F9. Ale to dość długi proces - nie mam szybkiego wi-fi pod ręką (tylko hotspot tel.). Oceniam to na 2, 3 dni. Na razie ciągnie 4 plik z załączonej listy. Każdorazowo Sync instaluje od razu ten plik i się wyłącza. Dopiero ponownie uruchamiam inicjację aktualizację i tak dalej. Dodatkowo u mnie nie wszystkie pobrane pliki mają takie same nazwy jak na załączniku.
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg Pliki aktualizacji map z FORUM.jpg (52.8 KB, 84 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez razes ; 28-02-2021 o 14:14
razes jest offline   Odpowiedź z Cytatem