View Single Post
Stary 22-02-2021, 13:37   #111
Misiakrp
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 25-06-2013
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 27
Domyślnie Odp: Usterki czy nie dociągnięcia - czy też tak macie?

Cytat:
Napisał ston22 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
hej mam to samo , czy ta wymiana podlega jakies gwarancji?

Bump:


hej ja rownież mam problem z dachem tzn nie chce sam sie zamknąć ,, musze mu pomóc ręką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:

byłęm z tym dachem w serwisie pasmarowali popatrzeli i powiedzieli że nie wiedzą dlaczego nie chce sie sam zamykać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ostatnie centymetry muszę pomagać rękąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ja pomagać nie muszę ale jak za długo trzymam przycisk to zamyka się i otwiera jakby była jakaś przeszkoda albo ktoś wcisnął od razu otwierania więc przy końcówce bardzo delikatnie po troszeczku zamykam czasami się uda czasami i jedno pstryknięcie za dużo i się otworzy irytujące to bo powinno działać mimo ze z dachu praktycznie nie korzystam bo głownie na klimie jadę Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a lampa zaparowana mnie wkurza bo wygląda to źle w takim aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Misiakrp jest offline   Odpowiedź z Cytatem