View Single Post
Stary 21-02-2021, 08:20   #110
ston22
ford::amateur
 
Imię: Tomek
Zarejestrowany: 11-11-2020
Skąd: Częstochowa
Model: ford edge
Silnik: 2,0 diesel bi-turbo
Rocznik: 2016
Postów: 4
Domyślnie Odp: Usterki czy nie dociągnięcia - czy też tak macie?

Cytat:
Napisał maciekq Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Musial Ci sie jakis wyjatkowo pechowy egzemplarz trafic. Ja po 1,5 roku poza zaparowanymi lampami z tylu, ktore mi wymienili na nowe, zadnych przygod nie mialem.
hej mam to samo , czy ta wymiana podlega jakies gwarancji?

Bump:
Cytat:
Napisał Misiakrp Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
no to chłopie masz ładnego pecha, tyle usterek w nowym aucie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mnie jedna sprawa zmartwiła, rok temu miałem wymieniany olej w ASO w moim Edku 2.0 disel na 27 tys (pierwszy przegląd) przy ok 35 tys wyskoczył komunikat za mało oleju więc dolałem ok 0.5l i po kolejnym pół roku wyskoczył ponownie przy 44 tys (wymiana dopiero na 57 według aso) dolałem ok 1,2 l aby na podziałce miec dobrd 3/4 oleju. Czy to normalne ? bo do tej pory nigdy nie musiałem dolewać w innych auta oleju, praktycznie nie zaglądałem pod maskę dopiero po kolejnych 30 tys jak wywaliło komunikat aby wymienić (ford kuga disel 2.0 ) wycieków nie widać ale przerażające to jest z tym olejem. Podobnie dolewam wody do chłodnicy. Nie pruje 180 czasami na autostradzie 140 a tak raczej spokojnie jeżdżę.

Kolejnym problemem jest przy zamykaniu dachu na koniec muszę delikatnie przyciskać przełącznik bo jak zrobię do końca to szyba sie odbija i ponownie otwiera, przez to nie mogę zamknąć żaluzji. Miał ktoś podobny problem ?

Tak poza tym jeździ się super, wygodnie, spalanie ok 7-8 l/100 km tylko ten olej mnie martwi i parująca jedna tylna lampa i kawałek belki led Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
coś z tym robiliście aby nie parowały bo dziwnie to wygląda w aucie za tyle kasy

hej ja rownież mam problem z dachem tzn nie chce sam sie zamknąć ,, musze mu pomóc ręką Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Bump:
Cytat:
Napisał vtec Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
a przypadkiem dach nie chodzi wolniej przy zamykaniu? może warto posmarować prowadnice (np smar litowy), dość częsta przypadłość Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
byłęm z tym dachem w serwisie pasmarowali popatrzeli i powiedzieli że nie wiedzą dlaczego nie chce sie sam zamykać Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. ostatnie centymetry muszę pomagać rękąGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
ston22 jest offline   Odpowiedź z Cytatem