View Single Post
Stary 18-02-2021, 21:02   #109
Misiakrp
ford::beginner
 
Imię: Radek
Zarejestrowany: 25-06-2013
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0
Rocznik: 2017
Postów: 27
Domyślnie Odp: Usterki czy nie dociągnięcia - czy też tak macie?

Cytat:
Napisał Waldemarros Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W kwestii oleju to przebieg faktycznie dość duży jak na dzisiejsze realia. Niemniej jednak warto sprawdzić czy aby nie łapiesz się na jakieś akcje serwisowe dotyczące wtrysków - choć jeśli to nie jest EcoBlue to pewnie nie..
Co do dachu - steruje nim panel, w którym masz oświetlenie - mam w garażu jeden (pęknięty), ale sprawny (sam przy demontażu go uszkodziłem, a że jestem estetą to wymieniłem na inny). Pokryjesz koszty paczkomatu to Ci sprezentuje - ktoś Ci go zdemontuje i podłączy mój - jak będzie działał to już znasz przyczynę - aby go zdjąć trzeba odkręcić jak dobrze pamietam dwa wkręty i łyżką nelonową podważyć ciągnąć w dół - odpinasz wtyczki i już - kilka minut roboty Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. napisz na PW jak interesuje Cię taka pomoc. A co do Oleju, posłuchaj doświadczonych kolegów i wymieniaj go co 10-15 tyś km - (z oryginalnym filtrem i olejem, poza ASO wydasz na to 200 zł), w ASO jeśli Cię ,szanują’ to nie więcej niż 300 zł. Przy takim podejściu silnik pojeździ długo i bezawaryjnie (ja serwisowałem Focusa na gwaranacji zgodzie z zaleceniami producenta i w tym samym ASO pomiędzy obowiązkowymi przeglądami co 10 tys km zmieniałem olej.
Dzięki, zanim przeczytałem kupiłem na giełdzie panel, tylko mam obawy z wymianą aby nie uszkodzić nic, zwłaszcza podsufitki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
gdzie są te wkręty ? i skąd taką łyżkę ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

olej wymienię, przekonaliście mnie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Misiakrp jest offline   Odpowiedź z Cytatem