View Single Post
Stary 16-02-2021, 02:46   #17
krzychu2lv6
ford::beginner
 
Imię: Krzychu
Zarejestrowany: 01-04-2008
Skąd: tak
Model: mk4
Silnik: 2.5
Rocznik: 2008
Postów: 49
Domyślnie Odp: dziwne zachowanie zegarów - wskazówki albo idą na max albo leżą

Cytat:
Napisał SZARY23 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Usterka pojawiła się jakiś czas temu, na początku działo się wyłącznie podczas jazdy ( przeważnie podczas deszczu i rzadko kiedy było sucho) w zegarze padły dwie główne żarówki od podświetlenia, je wymieniłem przed nagraniem tego filmu. Nie mam żadnych modyfikacji LED czy żadnego oświetlenia.

ej najpierw sugerujesz, że to po wymianie żarówek, a teraz dopiero piszesz, że były problemy już wcześniej.

Zapewne jak wyżej koledzy piszą parobem jest w zegarach, jakieś złe połączenie, zimne luty, albo coś utlenione, nie przechodzi testu i się usypia.

Ja mam conversa w mondeo i jak postoi parę dni na mrozie lub wilgotności, to też czasami ekran miga, albo wskazówki nie wystartują, ale jak jest normalna pogoda i jeżdżę codziennie to jest ok. Rozbierałem go zaglądałem, ale wszystko wskazuje na to, że muszę z tym żyć Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

możesz spróbować zlać go jakimś kontaktronem, albo rozebrać do płyty i dobrze nagrzać w piekarniku, oczywiście rozsądnie i nie stopić, prawie na pewno piekarnik pomoże na jakiś czas.
krzychu2lv6 jest offline   Odpowiedź z Cytatem