Temat: [Transit Connect 2013-2022] Doposażenie - tempomat.
View Single Post
Stary 10-02-2021, 13:18   #5
jonatan161
ford::amateur
 
Imię: Jonatan
Zarejestrowany: 09-05-2014
Skąd: Szczecin
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 T ecoboost
Rocznik: 2010
Postów: 6
Domyślnie Problem z dołożeniem tempomatu

Witam wszystkich.
Mam pewien problem z dołożeniem tempomatu w transit connect 2014 1.6 ecoboost 150km. Wiem że w fordach można doposażyć auto w tempomat. Zgodnie z moją wiedzą dorwałem kierownice z manetką tempomatu założyłem wszystko na auto. Z racji że pracuje w Niemczech podjechałem do magika który mi miał ten tempomat uruchomić. Teoretycznie się udało, ale tempomat się nie załączał i dodatkowo wyskakuje błąd modułu kierownicy. Dodam że magik mi coś z instalacją kierownicy kombinował, zmieniał przyciski itp. Zdemontowałem to wszystko I wróciłem do starej konfiguracji. Nie mam aktualnie żadnych błędów. Teraz do sedna z racji że mam seryjnie tą kierownice zamontowaną pierwsze zdjęcie.
Kupiłem taką kierownice zdjęcie drugie.
Teraz chce do swojej kierownicy dołożyć tylko i wyłącznie manetką tempomatu bo jest taka możliwość i potrzebuje dokupić instalacje
elektryczną kierownicy. Ta z zakupionej kierownicy jest bardziej rozbudowana i dodatkowo zmodyfikowana przez magika i myślę że to ona stwarza problem. Czy ktoś z was może mi powiedzieć jaką kupić? jakiś nr co kolwiek? bo w Niemczech w fordzie mają problem bo po nr VIN im wyskakuje co innego i nie są w stanie mi pomóc. Albo jakiś schemat instalacji której potrzebuje to sam przerobię instalacje która mi magik polutował chociaż wolałbym uniknąć drutologi. Dodam że mam forscana i tam wyświetla mi teraz, że jest tempomat. W ostateczności czy w szczecinie ktoś mógłby mi to zamontować poprawnie i uruchomić tak żeby mój connect w końcu miał tempomat?
Pozdrawiam
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg 20210210_132754.jpg (98.5 KB, 75 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg 20210210_132807.jpg (98.5 KB, 71 wyświetleń)
jonatan161 jest offline   Odpowiedź z Cytatem