View Single Post
Stary 10-02-2021, 12:28   #1
artur_win87
ford::beginner
 
Imię: Artur
Zarejestrowany: 16-07-2011
Skąd: Majdów
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2.0 TDCI 140KM
Rocznik: 2009
Postów: 40
Domyślnie Dylematy i pytania Mondeo mk4 TDCI

Witajcie. Wypisujecie tu pytania przed kupnem a ja napiszę parę rzeczy już po zakupie. To już kolejny Ford. Tym razem Mondeo MK4 2.0 TDCI 140KM. rocznik 09.
By nie zaśmiecać forum w kilku wątkach, napisze tu wszystkie moje bolączki. Może pomożecie, doradzicie.
1. Po zgaszeniu auta słychać spod maski dziwne dźwięki. Takie syczenie które robi się coraz cichsze i przestaje.
2.Siedzac w aucie bez zapłonu od czasu do czasu też dźwięki. Przesuwanie. Może klima?
3.Zarowki tablicy rej. Nie gasną po zgaszeniu i wył świateł. Świeca ciemniej i potrzebują paru minut by całkiem zgasnąć.
4. Wyskakuje od czasu do czasu komunikat o żarówce tylnej hamowania. Wszystkie świecą.
5.komunikat o kończącym się płynie do spryskiwaczy. Choć wlałem do pełna.
6.Wyswietlacz Convers+ po wyłączeniu radia i ponownym włączeniu nie pokazuje juz jego funkcji i menu.

Miał ktoś podobne problemy albo wie co dolega mojemu Mondeo?
Mam nadzieję że nikogo nie odwiódłem od zakupu tego auta. Jest wygodne i świetnie sie prezentuje. Nie spala dużo (w obecnych warunkach i jazda w 60% miejska) 6.3L. Ma dobre przyspieszenie w porównaniu ze wcześniejszym Mondeo z turbodziurą.
artur_win87 jest offline   Odpowiedź z Cytatem