View Single Post
Stary 05-02-2021, 08:06   #119
Orzel75
ford::average
 
Avatar Orzel75
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 29-12-2020
Model: Kuga AWD
Silnik: 2.0
Rocznik: 2020
Postów: 161
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał emte3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
@Orzel75 , czy wczoraj nie leciałeś A4 w kierunku Wrocławia? Mignęło mi auto takie jak Twoje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Już trochę tycha aut jeździ Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Tydzień temu wróciłem z Chorwacji, na koniec wycieczki weszliśmy na Śnieżkę, a że wiało jak nie powiem gdzie to sobie załatwiłem zatoki i autko miało parę dni wolnego Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Mnie prędzej zobaczysz w okolicach Bydgoszczy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miesiąc skończyło z przebiegiem ponad 7kkm ze spalania jestem zadowolony. Z przyczepą 9 -11l, a bez też niewiele bo coś koło 6-7l.

Gdyby nie ta zwalona elektryka gniazda haka to było by super.

Wysłane z mojego SM-N970F przy użyciu Tapatalka
Orzel75 jest offline   Odpowiedź z Cytatem