View Single Post
Stary 03-02-2021, 13:33   #1
Pett92
ford::beginner
 
Imię: Krzysztof
Zarejestrowany: 19-12-2015
Skąd: PZ + PKS
Model: Fiesta Mk6 (2006), 1.4, 80 KM
Silnik: Focus Mk3 FL (2018), 1.5 TDCi, 120 KM, Kombi
Rocznik: Można sprawdzać wiele samochodów, ale i tak skończy się na Fordzie
Postów: 14
Domyślnie Rozładowany akumulator - wymiana nie pomaga

Witam,
właściwie od tygodnia jestem posiadaczem ale jeszcze nie użytkownikiem zakupionego Focusa w kombi, 2017r, 1.5 Tdci. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Podczas jazdy próbnej zauważyłem, że w trakcie jazdy nie gaśnie kontrolka akumulatora. Zdecydowałem się na rezerwację i zakup pod warunkiem, że sprawdzą co to za sprawa. Według serwisu konieczna była wymiana akumulatora jednak kontrolka nie zgasła. Teraz "diagnozą" jest nie do końca poprawny przepływ prądu - jednak sprawdzą to na diagnostyce komputerowej, trzeba czekać kilka dni. Twierdzą, że można jeździć... Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Miał ktoś podobny problem - wymieniony aku ale kontrolka nie gaśnie, co może być tutaj nie tak? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.



ps. Oczywiście nie podpiszę odbioru samochodu bez zlikwidowania tej usterki Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pett92 jest offline   Odpowiedź z Cytatem