Temat: [Mondeo 2014- ] Wadliwe wtryskiwacze 2.0 Ecoblue 2020
View Single Post
Stary 17-01-2021, 16:35   #11
rafaelloWAF
ford::beginner
 
Imię: Rafał
Zarejestrowany: 23-08-2020
Skąd: Ahlen
Model: S-Max
Silnik: 2.0 tdci ecoblue
Rocznik: 2018
Postów: 20
Domyślnie Odp: Wadliwe wtryskiwacze 2.0 Ecoblue 2020

Cytat:
Napisał kosmik.ajdzi Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Tam się nic złuszczyć nie zdążyło... 3kkm przebiegu Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Rekordzista ponoć przejechał 70km i miał wtryski do wymiany. Wada wtrysków i tyle, temat ponoć znany ale wyciszany. Generalnie to nawet bym tego nie zauważył gdyby nie pojawiły się wibracje na postoju i spalanie nie wzrosło (stojąc na światłach 1,0-1,2l/h). Pojechałem do serwisu na update softu skrzyni A8, który zresztą był nieaktualny (były takie przypadki na forum - że szarpie, wibruje i hałasuje, myślałem, że zwariowała, bo wcześniej chodziła elegancko), a serwis zrobił pełną diagnostykę i wyszły wszystkie 4 wtryski... Samochód nie zapala żadnych kontrolek i zasadniczo jeździ "normalnie", oprócz wspomnianych objawów. Dam znać po wymianie, czy objawy zniknęły.

Daj znać, gdyż ja już nawet mam nową skrzynie w swoim Maximie a dalej szarpania są ...
jezeli tak dalej bedzie i potwierdzi się twoja teoria to jade do serwisu na wtryski.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
rafaelloWAF jest offline   Odpowiedź z Cytatem