View Single Post
Stary 10-01-2021, 14:53   #1
Lukasu
ford::beginner
 
Imię: Łukasz
Zarejestrowany: 24-01-2020
Skąd: Kielce
Model: Ford Focus Kombi Titanium
Silnik: 1.5 tdci 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 23
Domyślnie błąd p2000-wydajność oddzielacza nox#1 poniżej wartości progowej 1 rząd cylindrow

Samochód Ford Focus mk3 2016 1.5 tdci 120km.Jakieś 3 tygodnie temu zapaliła mi się kontrolka check. Po sprawdzeniu błędu okazało się że to błąd p2000-wydajność oddzielacza nox#1 poniżej wartości progowej 1 rząd cylindrow.Akurat przy tym problemie pojawił się problem z zamykaniem drzwi bezkluczykowo. Otwieranie działało bez problemu. Zamykanie tylko z pilota. Po usunięciu błędów łącznie z tym nox wsystko wróciło do normy. Sprawdzałem kilkukrotnie komputerem czy nie pojawia się problem z nox. Problem pojawił się dziś. Nie mogę zamknąć drzwi bezkluczykowo. Po zczytaniu błędów pojawił się ponownie błąd nox p2000 oraz jakiś błąd którego nie pamiętam nr zwiazanego że zdalnym sterowaniem systemem/samochodem. Błędy usunąłem. Dodam że check nie świecił. Po usunięciu błędów zamykanie drzwi bezkluczykowo od strony kierowcy jak też pasażera nie działa. Otwieranie działa we wszystkich klamkach. Bagażnik także ok. Ktoś pomoże o co w tym wszystkim chodzi? Lub ktoś miał tak?
Lukasu jest offline   Odpowiedź z Cytatem