Temat: [Mondeo 2000-2007] Zbyt niska temperatura silnika w TDCI
View Single Post
Stary 04-01-2021, 02:17   #188
19dawid45
ford::beginner
 
Imię: Dawid
Zarejestrowany: 03-04-2015
Skąd: Gliwice
Model: Mondeo MK3
Silnik: 2.0 TDCI 130KM
Rocznik: 2007
Postów: 35
Domyślnie Odp: Zbyt niska temperatura silnika w TDCI

Cytat:
Napisał pablolinda Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Na zegarach tez wystarczy

To ile powinno pokazywać na zegarze (pozycja 15) bo tam jest symbol F i cyfry przy powiedzmy wskazówce na 12tej?

Trochę zimniej się zrobiło i zaś wskazówka opada (nie tyle co wcześniej ale jednak ) odkręciłem na ciepłym tą śrubkę na pompie i poleciało ciurkiem (po 7-8 sek zakręciłem ) pytanie czy w Mondeo to normalne że płyn w zbiorniku po przejechaniu 15km na dużym gazie jest zimny i w sumie jest przy kresce max ??

I gdzie mogę znaleźć tą procedurę odpowietrzenia mondeo o której wspominaliście bo szukam i szukam i nic



Ok zrobiłem Test licznikiem... po przejechaniu 3-4km licznik przed 1 kreską jak na zdjęciu... temp na dworze plus 6 zdjęcie robione na postoju. Co mnie zdziwiło na ekranie jest 86-88 stopni czasami przy przegazowaniu 100 a licznik leży... czy to normalne?
2 sprawa wąż od dużego termostatu ciepły na całej długośći (nowy termostat Wahlera - 4 z kolei ) czy to możliwe by przez duży termostat występowały takie anomalia|?? 5 termostat mam kupować ? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. w MK2 nie miałem takich jaj aż głupi jestem już z tego.. potem wskazówka podskoczyła do godziny 12 i lekki opad na postoju do 11;55 wiatrak nie chodził

Co jeszcze mogę zrobić??
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg licznik.jpg (88.7 KB, 20 wyświetleń)

Ostatnio edytowane przez 19dawid45 ; 04-01-2021 o 11:02
19dawid45 jest offline   Odpowiedź z Cytatem