View Single Post
Stary 14-12-2020, 13:47   #7
gutozaur
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-02-2015
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Keyless, jak się zabezpieczyć przed kradzieżą

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zajrzyj do działu z naszymi autami. Moja Kuga ma tam obszerny temat gdzie dzielę się wszystkimi spostrzeżeniami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, przeczytałem cały wątek, jest jakiś sposób na to nierównomierne podgrzewanie kierownicy lub problem z grzaniem foteli czy trzeba trzeba z tym żyć?

Bump:
Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Zajrzyj do działu z naszymi autami. Moja Kuga ma tam obszerny temat gdzie dzielę się wszystkimi spostrzeżeniami Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Jeszcze mam pytanie, jak myjesz samochód? Bo szczerze powiem że myjnie bezdotykowe nie dają rady zmywać brudu na moim focusie. Kiedyś przy pierwszym myciu pojechałem na automatyczną i po myciu pod słońce było widać tysiące mikrorys od szczotek. Teraz już skoro i tak są to i tak jeżdzę na automatyczną bo bezdotykowa z błotem na dole sobie nie radzi. Zastanawiam się czy karchera nie kupić i sam nie myć, bo zamówiłem białą kugę więc będzie ciągle widać brud.
gutozaur jest offline   Odpowiedź z Cytatem