View Single Post
Stary 14-12-2020, 12:40   #5
gutozaur
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 24-02-2015
Skąd: Szczecin
Model: Focus
Silnik: 1.6 125 KM
Rocznik: 2013
Postów: 128
Domyślnie Odp: Keyless, jak się zabezpieczyć przed kradzieżą

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
GAP to najlepsze zabezpieczenie. Alarmy i inne podobne gadżety każdy złodziej jest w stanie obejść lub wyłączyć. Fakt faktem auto mogą ukraść, ale chociaż finansowo nie będzie się w plecy Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
A z ciekawości, bo widzę, że masz kugę w awatarze w stline-x z tym samym silnikiem, czyli taka wersja jak moja, jak Ci się sprawuje? Ile przejechałeś? Jakie spalanie? Ogólnie jesteś zadowolony? Byłem na dwóch jazdach i jedno tylko co mnie zaniepokoiło to siedząc z tyłu czułem cały czas drgania powietrza, ale nie że czułem, że coś wieje tylko uszy to słyszały, takie coś jak minimalnie otworzysz okno i powstaje taki rezonans. Wydaje mi się że to wina tej miekkiej osłony bagażnika, że ten materiał tak lata i nie wiem czy nie będę musiał go wypiąć, bo to było nie do zniesienia i choć z tyłu nie siedzę to szkoda mi moich dzieci. Swoją drogą polecam usiąć z tyłu na kazdej jeździe próbnej. W ten sposób odrzuciłem tiguana, bo z tyłu było nieporównywalnie głośniej niż z przodu gdzie normalnie bym tego nie wyłapał.
gutozaur jest offline   Odpowiedź z Cytatem