Temat: [Mondeo 2007-2014] 2.0 TDCI dodatek do paliwa
View Single Post
Stary 09-12-2020, 17:07   #191
Fiesta Mk8 ST Line
ford::professional
 
Avatar Fiesta Mk8 ST Line
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 04-07-2018
Skąd: Tarnów
Model: Fiesta Mk8 ST-Line, Mondeo Mk5 Turnier PS
Silnik: 1.0 EB, 2.0 ropniok
Rocznik: 2018, 2019
Postów: 1,040
Domyślnie Odp: 2.0 TDCI dodatek do paliwa

Cytat:
Napisał lemon Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Najlepsza kombinacja to najpierw stosowanie butelki 6900P (benzyna) lub D (diesel) max dla szybszego wyczyszczenia układu wtryskowego, komory spalania z dpf/katalizatorem włącznie . Po zużyciu butelki stosować Oilem Hybrogen - wtedy pojawią się dalsze spadki w spalaniu ale nie od pierwszego zbiornika. Największa różnica jest widoczna po 2-4 zbiornikach paliwa. 6900 to bardzo dobry środek jednakowoż 500ml wystarcza na 500l paliwa a niewiele droższy Oilem wystarcza na 1500l paliwa więc dla mnie wybór jest oczywisty. Poza tym Hybrogen stosuje się zarówno do benzyny jak i diesla i praktycznie nie śmierdzi w porównaniu do 6900 który capi jak cholera.
Właśnie skończyła mi się butelka AR6900-D, zalałem 1 bak "na czysto" i od następnego tankowania zalewam Oilem Hybrogen. Zobaczymy czy odczuję coś na spalaniu, choć i tak nie mogę na nie narzekać. Ja jestem zwolennikiem dodatków do paliwa we własnym zakresie i lepiej się czuję jak dodam coś porządnego. Pewnie i tak nie poczuję różnicy, ale siła podświadomości jest ogromna Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Acha, przebieg 23 tys., średnia z całości 6,9l 100/km, BOX od Heko...
Fiesta Mk8 ST Line jest offline   Odpowiedź z Cytatem