Temat: [S-MAX 2006-2015] stopniowo zaczął tracić moc 1.8 tdci
View Single Post
Stary 02-12-2020, 15:21   #10
lucas4891
ford::professional
 
Zarejestrowany: 18-01-2012
Skąd: Verviers
Model: Turek
Silnik: 2.0 TDI
Rocznik: 2017
Postów: 1,653
Domyślnie Odp: stopniowo zaczął tracić moc 1.8 tdci

Cytat:
Napisał Jaryska Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Lukasie, nie sugeruj, czego nie napisałem, a nie napisałem że jest zablokowany w pozycji otwartej.

Dwa lata zablokowany celowo w pozycji zamkniętej, i nic się nie dzieje, jeżdzi ok.
No i doszliśmy do ładu w tym temacie. Ja też nie twierdziłem że EGR zablokowany w pozycji zamkniętej spowoduje taki stan rzeczy w 1.8 tdci.
Może powinienem sprecyzować że miałem na myśli zablokowanie w pozycji otwartej, ale było to dla mnie oczywiste.
Natomiast twierdzenia, wyrażone nietaktownie, szanownego kolegi były raczej bezpodstawne .

Bump: @Buczo360 odpowietrz porządnie układ paliwowy. Najlepiej odepnij przewód paliwowy na wejściu do pompy CR w tym celu. Ja to robię pompką podcinieniowa do odpowietrzania układów hamulcowych. Możesz zrobić to samo duża strzykawa taką do napełniania skrzyń biegów.
Następnie poluzuj złącze wtryskiwacza i sprawdź czy wali paliwem podczas kręcenia rozrusznikiem
Jak z błędami wygląda sytuacja?

Ostatnio edytowane przez lucas4891 ; 02-12-2020 o 15:28
lucas4891 jest offline   Odpowiedź z Cytatem