View Single Post
Stary 28-11-2020, 19:32   #20
13b
ford::amateur
 
Imię: Marek
Zarejestrowany: 17-09-2019
Skąd: Wolin
Model: Focus
Silnik: 2.0tdci
Rocznik: 2013
Postów: 3
Domyślnie Odp: Głośna praca dmuchawy (wentylatora) wibracje-film

Cytat:
Napisał cytus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Postanowiłem sam zabrać się za temat.
Może będzie dla innych użytkowników, którzy chcą zaoszczędzić 1100 zł Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. o ile będą mieli ten sam przypadek.

Wykręciłem schowek obejrzałem jak pracuje wentylator, przetestowałem na wszystkoch biegach i zatrzymałem całkowicie. Okazało się że na łopatkach utknąl kawałek materiału. Żeby nie bawić się w rozkręcanie wziąłem metrówkę i zacząłem zabawę w wyciąganie. Udało się podważyć i wyciągnąć ten śmieć.
Poskręcałem i wentylator pracuje jak należy :-) W zał. ZdjęciaGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Wielkie dzięki za ten post! Gdyby nie to to zamawiałbym już wentylator Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A siedział tam taki sam kawałek czegoś jak u ciebie.
Pozdrawiam
13b jest offline   Odpowiedź z Cytatem