View Single Post
Stary 14-11-2020, 22:02   #32
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,064
Domyślnie Odp: podłączyłem komputer i wczytałem błędy to aż oczom nie mogłem uwierzyć ile ich b

Cytat:
Napisał BLACKYLUC Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
...ja nie mam ochoty być członkiem klubu ...
Szanowny Kolego! Patrząc zupełnie z boku postaram się podsumowac Twój przypadek.
1. Z użyciem sprzętu nie dającego ŻADNEJ gwarancji powodzenie, zabiera się Kolega do robienia rzeczy o których NIE MA POJĘCIA.
2. Coś się sypie - z taką wiedzą i takim sprzętem MUSIAŁO SIĘ SYPNĄĆ, więc Kolega woła głośne "HEEEELP!!!"
3. Brak jest jakichkolwiek sensownych info co było robione i w którym momencie się sypnęło. Takich przypadków na tym forum były już DZIESIĄTKI!.
4. Do tego info o "ambitnych planach" aktualizacji newralgicznych modułów tym sprzętem i z tą wiedzą - każdy z głową i wiedzą od razu przestaje czytać i tylko zagląda do wątku "kiedy będzie ta spektakularna katastrofa"...
5. Każdy, kto cokolwiek wie co można a czego nie należy się tykać TAKICH PRZYPADKÓW MA JUŻ PO DZIURKI W NOSIE! Zabrał się Kolega za rzeczy, na których się nie zna - TO NICH SOBIE RADZI!. Jeśli by zapytał ZANIM SIĘ ZABRAŁ - to była by nieco inna sytuacja.
6. W związku z powyższym - nie przewiduję tu jakiejś zauważalnej żałoby z powodu Kolegi "wypisania się z klubu".
Powodzenia!

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 14-11-2020 o 22:07
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem