Temat: [Mondeo 2007-2014] Regeneracja odbłyśników kesenon
View Single Post
Stary 13-11-2020, 14:49   #1023
esen
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 11-06-2018
Model: mk4
Silnik: 2.0 tdci
Rocznik: 2008
Postów: 12
Domyślnie Odp: Regeneracja odbłyśników kesenon

Cytat:
Napisał fido920 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ooo totototo...Właśnie kolego, z ust mi to wyjąłeś...Bo to mi wygląda na "...jakąś zorganizowaną akcję, żebyś dał piątaka...". Nie specjalnie chcą się niektórzy dzielić wiedzą, nawet w Hidretrofit jakoś tak zdawkowo mnie potraktowali, mimo, że miałem szczere chęci kupić od nich Hella gen-3R i adaptery...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powiedział gość przez telefon, że do Mondka MK4 polift bez skrętnych reflektorów jedyny słuszny wybór to właśnie Gen-3 R...Wspomniał coś jeszcze chyba o lutowaniu kabelków i polaryzacji (nie pamiętam już bo to we wrześniu rozmawiałem), ale nie mówił nic, że soczewka się nie zmieści, a już nie zająknął się jak rozwiązać problem, powiedziałbym nawet, że był znudzony odpowiedziami na pytania właściciela pospolitego bądź co bądź auta. Czytając forum wstrzymałem się z zakupem projektorów, skoro nie mogę szybko ich zamontować. Wszelkie trasy typu Wawa-Lubin i płacenie za przeróbki wykluczam. Sam mam chęć to zrobić, tylko nie mam całej wiedzy jak obejść niektóre problemy...A zima za pasem i po ciemku się jeździ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Dokładnie, niby wszystko jest na forum ale konkretów brak, zarówno ze sklepu jak i od użytkowników forum.
Co do dzielenia się wiedzą to myślę, że od tego powinno być forum, skoro można znaleźć opisy prac serwisowych to też nie rozumiem czemu przeróbka świateł jest tak skryta. Serwisy też zarabiają na naprawach, a na forum znajdują się opisy jak można "żyć bez nich", ale temat świateł pomimo, że obszerny to jakby mroczny, jak moje aktualne światła Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cały zestaw Hella G3 + płyty montażowe posiadam na miejscu, w weekend postaram się wyciągnąć lampy, przyłożyć i sprawdzić, jaka jest prawda
esen jest offline   Odpowiedź z Cytatem