Temat: [Mondeo 2007-2014] Regeneracja odbłyśników kesenon
View Single Post
Stary 13-11-2020, 13:36   #1021
fido920
ford::average
 
Imię: Poluś
Zarejestrowany: 20-10-2019
Skąd: Wawa-Skarlandia
Model: Ford Mondeo MK4
Silnik: 2.2 200KM
Rocznik: 2011
Postów: 146
Domyślnie Odp: Regeneracja odbłyśników kesenon

Cytat:
Napisał esen Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jak najbardziej rozumiem, że zastosowanie adapteru to już nie P&P, ale też pojawiają się na forum problemy, czy sama płyta montażowa wystarczy aby złożyć całość właśnie bez cięć itp..
Z tego co widzę płyta montażowa służy tylko do poprawnego przymocowania do mocowań w lampie, natomiast problemy są z wielkościami soczewek itp.
Szkoda, że nikt jeszcze tego nie opisał na forum, może sam obzdjęciuje całą procedurę i opiszę dla potomnych, chociaż z chęcią bym skorzystał z Twoich usług, no ale auto codziennie w użyciu i ciężko byłoby go unieruchomić na parę dni w oczekiwaniu na wysyłkę lamp.
Ooo totototo...Właśnie kolego, z ust mi to wyjąłeś...Bo to mi wygląda na "...jakąś zorganizowaną akcję, żebyś dał piątaka...". Nie specjalnie chcą się niektórzy dzielić wiedzą, nawet w Hidretrofit jakoś tak zdawkowo mnie potraktowali, mimo, że miałem szczere chęci kupić od nich Hella gen-3R i adaptery...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Powiedział gość przez telefon, że do Mondka MK4 polift bez skrętnych reflektorów jedyny słuszny wybór to właśnie Gen-3 R...Wspomniał coś jeszcze chyba o lutowaniu kabelków i polaryzacji (nie pamiętam już bo to we wrześniu rozmawiałem), ale nie mówił nic, że soczewka się nie zmieści, a już nie zająknął się jak rozwiązać problem, powiedziałbym nawet, że był znudzony odpowiedziami na pytania właściciela pospolitego bądź co bądź auta. Czytając forum wstrzymałem się z zakupem projektorów, skoro nie mogę szybko ich zamontować. Wszelkie trasy typu Wawa-Lubin i płacenie za przeróbki wykluczam. Sam mam chęć to zrobić, tylko nie mam całej wiedzy jak obejść niektóre problemy...A zima za pasem i po ciemku się jeździ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez fido920 ; 13-11-2020 o 13:39
fido920 jest offline   Odpowiedź z Cytatem