View Single Post
Stary 09-11-2020, 19:08   #40
Wacman
ford::advanced
 
Zarejestrowany: 06-08-2015
Skąd: Słupsk
Model: Escape/Kuga Titanium 4x4
Silnik: 1,6 182KM
Rocznik: 2015
Postów: 287
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał Remowawa Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
PS. Dodam jeszcze coś o spalaniu. W mieście i w korkach średnie spalanie mam w granicach 7,0 - 7,5 litrów/100 km. Na trasie na krajówkach jadąc 120 - 140 km/h spalanie między 5,0 a 6,0 litrów/100 km. Przy 90 km/h, przy jednostajnej jeździe nawet poniżej 5 litrów czasem bierze. I mówię tu o 2 dorosłych osobach i dwójce dzieci z gratami w bagażniku oraz o płynnej jeździe z dziećmi. Po podpięciu przyczepy z koniem (+/- 1600 kg) spalanie miałem około 9,0 - 9,5 l/100. Wiem, że spalanie jest od wielu czynników zależne, ale te wyniki, przy prawie 200 koniach, gabarycie auta i napędzie 4x4 są zadowalające.
Coś bardzo optymistyczne to spalanie Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. tak się składa, że mam osobówkę o takich parametrach, do tego lżejszą, mniejszą i w manualu i gdybym miał takie spalanie jak opisujesz byłbym szczęśliwyGoście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wacman jest offline   Odpowiedź z Cytatem