View Single Post
Stary 09-11-2020, 09:21   #35
Remowawa
ford::amateur
 
Imię: Przemek
Zarejestrowany: 12-07-2020
Skąd: Warszawa
Model: KUGA
Silnik: 2.0 Ecoblue 190 km
Rocznik: 2020
Postów: 5
Domyślnie Odp: Odbiór auta i spostrzeżenia eksploatacyjne

Cytat:
Napisał qualin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Które statyczne ledy? Są dwa rodzaje. Ledy mijania w soczewkach takich jak halogeny oraz statyczne full ledy (takie segmentowe).

Wysłane z mojego HD1903 przy użyciu Tapatalka
Cytat:
Napisał emte3 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Powtórzę pytanie... Czy ma ktoś z Kolegów ma przyjemność korzystania z diesla AWD?

Kolejne pytanie czy macie doświadczenia z korzystania ze statystycznych ledów?

Mam bardzo dobrą ofertę na STline 2.0 AWD w pakiecie X, minusem są zwykłe ledy i praktycznie za te same pieniądze również STline z 2 litrowym dieslem FWD ale za to z ledami dynamicznymi, koła 19-tki i tapicerka pół "skórzana".

Dosyć mocno przyzwyczaiłem się do komfortu korzystania z dynamicznych ledów w MK5 i zastanawia mnie czy wybierając lepszy napęd nie będę żałował kroku wstecz wybierając lepsze

Cześć,

zakupiłem Ford Kuga 2.0 190 HP AWD w wersji TITANIUM X z kilkoma dodatkami.
Też miałem dylemat, czy brać napęd lepszy z LED-mi statycznymi, czy tańszy z pełnymi LED-mi. I powiem tak. Cieszę się, że wybór padł na napęd. Weź pod uwagę, że w wersji z AWD masz automat, a w słabszej nie masz. No chyba, że ta wersja 1,5 - 120 konna. Ona ma automat.

Szczerze, nie wyobrażam sobie jazdy z silnikiem 150 km lub słabszym tym autem...

Co do LED - ów statycznych, oczywiście lepsze są dynamiczne.

Musisz jednak odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania.
1) Ile czasu jeździsz w nocy po nieoświetlonych drogach?
2) Czy LED - dynamiczne są faktycznie tyle warte?
3) Jesteś niedzielnym kierowcą, czy na trasie czasem wyprzedzasz TIR-y?

W LED-ach statycznych masz system automatycznej zmiany świateł z mijania na drogowe więc i tak w trybie auto jeździsz cały czas. Ja miałem prosty wybór. W dzień albo po mieście jeżdżę 90 % czasu, a te parę tysięcy wolałem wolałem wydać na mocniejszy motor, automat i napęd 4x4 co zapewni mi większy komfort oraz poziom bezpieczeństwa, przy choćby wyprzedzaniu na trasie.
Remowawa jest offline   Odpowiedź z Cytatem