Temat: [Mondeo 2007-2014] panel Audio/DVD/GPS/TV - wszystko o...
View Single Post
Stary 20-10-2020, 16:37   #1526
karuk
ford::beginner
 
Zarejestrowany: 07-11-2009
Model: Mondeo mk4
Silnik: 2,0 TDCI
Rocznik: 2009
Postów: 26
Domyślnie Odp: Stacja Multimedialna- Jaka ?

Cytat:
Napisał yaris1 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
W przeciwieństwie do @Kooondi odradzam ten zakup. Osobiście to już nie mam siły ich naprawiać ciągle problemy z oprogramowaniem i płytą główną. Z tego radia co dobre to tylko canbus nic więcej. Wiem że wybór leży po twojej stronie i zależne ok kasy. Ja polecam coś na px5 i 4Gb ram przy mapach google doceniasz to.
Faktem jest że nie wszystkie firmy posiadają możliwość by działał Converse ale to już jest rozwiązane . Rozwiązanie jest tu

https://forum.fordclubpolska.org/sho...d.php?t=294963
Widzę, że jesteś tu ekspertem i może zapytam wprost - jakie radio kupić.

Myślę, żeby kupić coś z Ali i pierwotnie chciałem kupić Bosion na PX6, ale w wątku z CanBusem często przewija się Isudar i sam takie radia polecałeś.
Co wybrać? Chciałem wziąć coś z PX6, a tu piszesz o PX5 - czy jest ku temu powód?

Pierwotnie myślałem o tym Bosion z DSP (oficjalny sklep na Ali), który nie wiedzieć czemu ma Andka 9.0 a nie 10, i patrzyłem też również na opcje dodatkowe. m.in. TPMS, który w przypadku Bosiona wygląda jak normalny TPMS - czyli montowany wewnątrz koła a nie jako nakrętka na wentyl. I oczywiście z kamera cofania. i pewnie modem 4g.

Prześledziłem wątek o Convers+ (bo posiadam) i tam często były wymieniane Isudary - sprawdziłem, też wygląda spoko o ile nie lepiej (estetyka złącz) - ale które wybrać?
Z oficjalnego sklepu (isudar.com)? czy Ali? Czy to są te same radia?

Gdzieś odradzałeś H53 jako stare, a znalazłem H53 z PX6, 4gb i 64gb - więc to niby obecnie najlepsze parametry.

Z ciekawostek widzę że nowe Isudary mają opcję śledzenia samochodów przy użyciu kamery rejestratora ADAS - czy to w ogóle działa?
Czy ktoś ma doświadczenie odnośnie jakości tej kamery? Mam blacksysa cf-100 ale w sumie mógłbym go zmienić.
Tak jak napisałem TPMS znalazłem w postaci nakrętek na wentyl - dzięki czemu mogę je sam zamontować - ale mam obawy tego rozwiązania.

Widzę, że dla Isudara potrzebny jest adapter ZLINK (andoird auto) - czy to w ogóle działa? czy to ma sens?

Zależy mi na radiu, gdzie będę mógł przestać używać telefonu w czasie jazdy - czyli będę miał Yanosika, nawigację na Google Maps, muzykę ze spotify czy youtube. Do tego zyskam kamerę cofania choć wiem, że stracę Convers+ (w większości) oraz wybieranie głosowe forda - ale jest "ok google", więc jakoś przeżyję.
Do tego fajnie jak się uda uzyskać TPMS czy inne bajery dostępne w nowych samochodach.

I jeszcze jest sens kupowania DAB+ bo o tym myślałem.

Jakieś sugestie - albo gotowe modele?

Ostatnio edytowane przez karuk ; 20-10-2020 o 16:41
karuk jest offline   Odpowiedź z Cytatem