Temat: [Ogólne] aktualizacja dla sync 3
View Single Post
Stary 26-09-2020, 19:08   #1016
tedi_k
FCP member
 
Avatar tedi_k
 
Imię: Tadeusz
Zarejestrowany: 03-11-2011
Skąd: Katowice
Model: Mitsubishi Outlander PHEV, C-max Energi (USA) PHEV
Silnik: 2.4 PB, 2.0 PB wolnossące cykl Atkinsona - hybryda plug-in
Rocznik: 2019, 2016
Postów: 17,062
Domyślnie Odp: aktualizacja dla sync 3

Cytat:
Napisał mm32 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Oczywiście,zobacz tu ...
Przy tak "oczywistych" Twych radach Marcinie gotów Ci jestem posłać z 5 płytek "dużych" załatwionych podobnymi pomysłami jak miał kolega @[Tylko zarejestrowani użytkownicy widzą linki. ] ...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Postawisz je wg swojej "porady"? Bo ja już za dużo czasu na tym straciłem...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

A na poważnie - stawianie "wczesnych" dużych płytek (z 2 gniazdami USB - czarnym i szarym) to DUŻE WYZWANIE... Udaje się raz na ileś przypadków...

Jest generalna zasada - TAKICH PŁYTEK SIĘ NIE FLASZUJE!!!
No chyba, że się lubi potem po forach wołać głośne "help"...Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Cytat:
Napisał sabaciontko Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Nie pokazywały mi się loga FM i pomyślałem o aktualizacji APIMU.
To akurat było TOTALNIE BEZ SENSU. Aktualizacja FW "dużej płytki" przez Update Wizzard NIE MIAŁA PRAWA NIC ZMINIĆ W FUNKCJONALNOŚCI.

Aby uzyskać "nowe możliwości' (takie jak w w "nowych" APIM po18.5) niezbędne jest wgranie VBF Loaderem do dużej płytki zestawu FW analogicznego do "nowych płytek". Jest wiele takich zestawów FW i trzeba mieć nieco szczęścia by to się powiodło. Kiedy NIE ROBIĆ już napisałem wyżej.
PRZYKŁADOWY komplet takiego FW to np:
1U5T-14G374-DA
1U5T-14G375-HA
GB5T-14G379-AA
JB5T-14G379-BA

Ostatnio edytowane przez tedi_k ; 26-09-2020 o 19:19
tedi_k jest offline   Odpowiedź z Cytatem