View Single Post
Stary 15-09-2020, 08:45   #11
karoolpl
ford::advanced
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 15-01-2017
Skąd: Gdańsk
Model: Ford Edge
Silnik: 2.0 Ecoboost
Rocznik: 2020
Postów: 283
Domyślnie Odp: Wymiana reflektorów - zamiennik czy oryginał?

Cytat:
Napisał bartecki92 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Jasne, zrobię przy najbliższej możliwej okazji. Byłem o krok od kupienia skrętnych soczewek, ale opieszałość sprzedającego mnie zniechęciła. Dodatkowo wyłapałem nowe TYCe za 480zl komplet...

Podrzucę foto na dniach.
Skrętne soczewki w Mondeo mk4 mają chyba tylko plus wyglądu i tego że faktycznie skręcają i na tym się chyba kończą plusy, u siebie jak miałem mk4 i skrętne, to przy wsadzeniu najmocniejszej homologowanej żarówki jak była noc i sucho, to jeszcze szło jechać, ale jak trochę popadało albo była szarówka, to co ja się nawkurzałem na jakość świecenia to moje Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ewentualnie przerobić je na koito led, no ale wtedy wiadomo, każdy robi zgodnie z własnym sumieniem (ja jakoś zawsze obawiałem się homologacji i że w razie jakieś stłuczki, to czy jakiś smutny Pan nie przyczepi się i nie będą chcieli wypłacić odszkodowania, ale to moja zdanie, każdy może mieć swoje podejście)
karoolpl jest offline   Odpowiedź z Cytatem