Temat: [Focus 2008-2011] automatycznie włączają się światła
View Single Post
Stary 23-08-2020, 19:44   #29
adamsonm
ford::beginner
 
Imię: Adam
Zarejestrowany: 05-08-2012
Skąd: Łódź
Model: Focus II FL
Silnik: 1.6 100KM
Rocznik: 2010
Postów: 16
Domyślnie

Cytat:
Napisał hindus Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Przy okazji podpowiem, że jak więcej jeździsz w trasy niż po mieście, z manualnym przełącznikiem świateł możesz wrzucić sobie lepsze żarówki typu Osram Night Breaker Laser 150%. W takim trybie świecenia jak wspominałem (miasto 70%/poza miastem 100%) zapewniają około 10 - 15 tys. km przebiegu świecenia (u mnie ok. 1 roku) a na trasie mocniejsze światło jest pożądaną rzeczą Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
głównie auto na dojazd do pracy po mieście, a trasy na chwile obecną to koło 80km w jedną stronę gdzie jeżdżę raz na miesiąc/dwa. Fiestą robiłem przebiegi między 5 a 7.5k km rocznie.

Cytat:
Napisał main34 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Albo zrobić DRL z przednich przeciwmgielnych, kiedyś w końcu to zrobie to może mijania wytrzymają więcej jak rok, a z tego co kojarze po FL każda foka miała wiązkę do zrobienia halogenów jeżeli fabrycznie nie miała.
Przednie przeciwmgielne są to niech i one zostaną. Może kiedyś się wykorzysta halogeny. Stosunkowo bogata wersja mi się trafiła. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Ostatnio edytowane przez SRS ; 23-08-2020 o 22:18
adamsonm jest offline   Odpowiedź z Cytatem