Temat: [Mondeo 2007-2014] 1.6 eb dłużej kręci zanim odpali
View Single Post
Stary 19-08-2020, 14:45   #16
klocolus
ford::professional
 
Avatar klocolus
 
Imię: Karol
Zarejestrowany: 29-08-2013
Skąd: w-wa
Model: mondeo MK4 / MK5
Silnik: 1.6 eb ~210KM / 2.0 tdci 215KM
Rocznik: 2014 / 2017
Postów: 1,542
Domyślnie Odp: 1.6 eb dłużej kręci zanim odpali

Cytat:
Napisał FUSION 2014 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Po odpaleniu na zimnym słychać głośniejszą pracę pompki paliwa przy silniku po paru min. wycisza się( podobno częsty przypadek w fordach) nawet nie zaczepiam ponieważ mi nie przeszkadza
A nie widzisz u siebie związku miedzy ilością paliwa w baku a występowaniem problemu jak u mnie? Bo ja do tej pory znalazłem tylko tą zależność.

296tkm na blacie i dalej śmiga nic się nie zmieniło. Ale jeszcze przyszedł mi do głowy jeden pomysł. Nie zawsze po tankowaniu domyka mi się klapka we wlewie od easyfuel, jakby zostaje szpara na tej białem ale tam dalej są jakieś kolejne klapki. Może to być przyczyną czy jest tam dalej jakieś uszczelnienie?

Albo przez to jakiś syf kiedyś naleciał do baku zbierając się na dole i przytyka pompę na starcie a potem jak już pompa zmiesza paliwo to nic się nie dzieje? No ale w takim razie na moje zaraz po tankowaniu albo zaraz po zgaszeniu też powinno być lepiej ale nie jest.
klocolus jest offline   Odpowiedź z Cytatem