View Single Post
Stary 23-07-2020, 21:39   #995
Grzegorz MX
Jeżdże Toyotą :-)
 
Imię: Grzegorz
Zarejestrowany: 13-07-2015
Skąd: mazowieckie
Model: FF II,5 MK2 hb + FF III,5 hb
Silnik: 1.6b sigma /1.5eb
Rocznik: 2010/2017
Postów: 541
Domyślnie Odp: Dołożenie alarmu do Mondeo MK4 - ale również do SMAX, Focus, Fiesta

Cytat:
Napisał Barabashkin Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam!
Czy istnieje możliwość podpięcia pod oryginalny alarm GSM modul? Żeby na telefon otrzymywać co się dzieje z samochodem.
Znalazłem na allegro jakiś FORD MONDEO MK4 LOKALIZATOR MODUŁ SAT A6008610
Odpuść sobie ten moduł, zobacz produkty firmy TYTAN DS i DS5** podłącza się pod alarm lub zamiast alarmu. http://tytan.pro

Jest dużo rozwiązań ale poszukaj rozwiązania monitoringowego z prawdziwego zdarzenia a nie chiński serwer i jakaś pastylka wrzucona do bagaznika na pająku.

Dlaczego?
Złodziej lub intruz pod lepszy sprzęt do wzięcia - włacza zagłuszacz GPS albo GSM za kilkadziesiąt złotych (ten pierwszy).
Te profesjonalne są dobrze schowane tak, a antena jest w miejscu w którym gorsze zagłuszacze nie sięgają.

Jest kilka dobry firm które robią taki monitoring z możliwością zatrzymania pojazdu zdalnie, podglądem prędkości z alarmami, tankowaniem ponad pojemność baku czy ekojazdę vs jazda z dużymi przyspieszeniami. To wszystko na mapie z powiadomieniem.
Dodam, że LINK4 miał takie rozwiązanie w cenie polisy czy T-Mobile w abonamencie.
__________________
--
GrzegorzMX
--Zauważyłem schyłek motoryzacji, gdyż coraz więcej samochodów zaczyna mi się podobać (nawet niektóre francuskie)
Grzegorz MX jest offline   Odpowiedź z Cytatem