View Single Post
Stary 13-07-2020, 18:12   #5
kopson
ford::advanced
 
Avatar kopson
 
Imię: Tomasz
Zarejestrowany: 09-09-2015
Skąd: małopolska, śląsk
Model: Focus Mk3, Skoda Karoq
Silnik: 1.6 EB 150>182KM, TSI 150KM
Rocznik: 2014,2022
Postów: 276
Domyślnie Odp: focus mk3 przedlift vs polift

Cytat:
Napisał karmazyn33 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Witam.
Przymierzam się do zakupu focusa mk3...

Myślę też o założeniu lpg, ale to nie ma chyba znaczenia bo te auta mają wolnossące silniki tyle że ten ostatni ma 105KM.
Opinie na temat LPG w silnikach Fordach są podzielone. Niektórzy sobie (podobno) chwalą, a inni niekoniecznie, zwłaszcza jeśli mieli z tego powodu usterki i problemy z trwałością jednostki. Warto poczytać na ten temat. Dlatego śmieszy mnie trochę opis aukcji tego drugiego Focusa " Silnik benzynowy wolnossacy 1.6 123PS. idealny do założenia instalacji gazowej". Właściciel zrobił nim w 5 lat ponad 200tys.km i nie założył gazu??? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. Ciekawe czemu? Nie opłacało mu się? Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Z ofert jakie podesłałeś, żaden Focus nie jest wg mnie rewelacyjny, ale chyba tylko ten drugi byłbym właśnie skłonny jechać obejrzeć ze względu na polskie pochodzenie i historię serwisową.

Bump: i jeszcze jedno: wolnossące benzyniaki 1.6 w Fordach nie sa takie bezawaryjne (i to nie z powodu ewentualnego lpg). O tym też warto poczytać.
kopson jest offline   Odpowiedź z Cytatem