View Single Post
Stary 14-06-2020, 15:53   #1
peju
ford::average
 
Imię: Paweł
Zarejestrowany: 12-08-2019
Skąd: Warszawa
Model: Mondeo Mk5 Titanium sedan
Silnik: 2.0 TDCi 180KM
Rocznik: 2016
Postów: 131
Domyślnie Podwójny wydech i klasyczny panel radia

Planuję kupić mondeo mk5 w sedanie. Celuję docelowo w silnik 2.0 diesel o mocy 180KM i ze skrzynia manualną. Do tego jak dodam sobie parę innych elementów wyposażenia to takiego auta w ogłoszeniach w ogóle nie ma. W związku z czym mogę obniżyć próg odnośnie silnika na 150KM bo różni się to tylko mapą. W salonie Forda, kupując u nich auto z programu Ford Uzywane powiedzieli że w cenie auta mi zmienią na 180KM więc luz. No ale pozostaje jeszcze ten podwójny wydech który wygląda naprawdę mega. Czy coś takiego łatwo można przerobić (nie samodzielnie, w warsztacie) ale chodzi o to czy jest to jakaś nieskomplikowana i niedroga przeróbka? Co pójdzie do wymiany: wydech i cały tylny zderzak czy jego część? Strasznie mnie to drażni bo ten tył w wersji 150KM jest taki bezpłciowy a podwójny wydech dodaje nieco charakteru do wyglądu.

Drugie pytanie o panel radia. Czasem jest klasyczny a czasem z niby lepszym radiem Sony i wybitnym dużym pokrętłem po środku. I ten panel właśnie mnie aż odrzuca. Styl jak w moim pierwszym aucie Fiat Punto z 1995r. Czy ów panel można wymienić na ten klasyczny? W internecie na zdjęciach widziałem że oba mają po dwa takie same złącza do podpięcia wszystkiego. Ale czy to będzie śmigać? Mówimy o pełnej funkcjonalności z podgrzewaniem przednich siedzeń. Czy wymiana 1:1 jest wówczas możliwa?
peju jest offline   Odpowiedź z Cytatem