Temat: [Focus 2014-2018] Sync 2 zamiana na Sync 3
View Single Post
Stary 15-05-2020, 06:47   #895
Andrzej_K
ford::professional
 
Imię: Andrzej
Zarejestrowany: 16-10-2010
Skąd: Białystok
Model: Focus MK3 Kombi Titanium
Silnik: 1,5 TDCI Duratorq 120 KM
Rocznik: 2016
Postów: 1,211
Domyślnie Odp: Sync 2 zamiana na Sync 3

Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Ok. Myślałem, że majstrujesz tak przy wypinaniu wtyczki z bcma xD .
Tak, muszę się dobrać/dołożyć przewód do wtyczki C2 BCM'a. Ta którą pokazywałem w poprzednim poście jest C3 BCM'a

Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Pamiętaj żeby tą szarą wajchę jeszcze odczepić przed rozłączeniem. Obracasz ją aż ząbek z jednej strony wyskoczy i później z 2giej strony.
Do "ćwiczeń" kupiłem BCM'a z wtyczkami więc mam je "na stole" i bez wysiłku mogę robić różne "akrobacje". Nie trzeba wypinać wajchy. Wystarczy ją ponownie zamknąć poza gniazdem, odciąć trytykę mocującą wiązkę, wcisnąć zatrzaski (problem jest nawet na stole) i zsunąć tą górną część.


Cytat:
Napisał wasi69 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
A z nr 2 musisz już pokombinować, bo ja na szczęście jeszcze nie musiałem tego robić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Trzeba mieć odpowiednie narzędzie (odpowiednie szczypce?) Ja po prostu wyłamałem (wcisnąłem na chama do środka) jeden zatrzask i gdy jest tylko jeden to nie mam problemu ze zdejmowaniem tej części. Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

Jednak "na horyzoncie" wisi następny problem. Gdy już dołożę ten przewód od kamery do BCM'a (LIN - PIN 32) trzeba będzie aktywować kamerę w BCM'ie.
Na pewno trzeba coś tam zamienić literkę na cyferkę/cyferkę na inną cyferkę - nie wiem. Może znowu ktoś uczynny i uprzejmy mi podpowie?
Załączone Obrazki
Typ Pliku: jpg BCM - wtyczki opisane.jpg (91.2 KB, 45 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg BCM - wtyczka trytytka.jpg (66.4 KB, 42 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg BCM - wtyczka C3.jpg (54.1 KB, 43 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg BCM - wtyczka C3 zatrzask.jpg (77.7 KB, 39 wyświetleń)
Typ Pliku: jpg BCM - wtyczka C2.jpg (58.2 KB, 41 wyświetleń)
__________________
Pozdrawiam, Andrzej_K
"Gdy choć co drugi z Twoich pomysłów wyda Ci się genialny... dopij wódkę i idź spać."

Ostatnio edytowane przez Andrzej_K ; 15-05-2020 o 06:50
Andrzej_K jest offline   Odpowiedź z Cytatem