Temat: [S-MAX 2006-2015] 2,0 145kM bierze olej
View Single Post
Stary 19-03-2020, 10:44   #119
maslog
ford::average
 
Zarejestrowany: 21-08-2007
Model: S Max
Silnik: 2.0 TDCI
Rocznik: 2014
Postów: 85
Domyślnie Odp: 2,0 145kM bierze olej

Cytat:
Napisał darkmen72 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Wymia oleju na inną markę to kasa wyrzucona w błoto niestety.
Cytat:
Napisał RyszardaTrzeciaWaza Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
Typowe banialuki wymieniacza ( nie mylić z mechanikiem). Jak bierze olej, trzeba robić mały remont i już.
Myślę że krytykujecie pomysł a zupełnie nie macie z tym doświadczenia.
Cytat:
Napisał muli9 Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.
aby zmienić olej na inną marke np Mobil
Tak kolego to świetny pomysł. Pamiętaj też że nie jest to lekarstwo na uszkodzony silnik.

Co do zmiany oleju, miałem paseratti 1.9tdi. Jeździłem na mobilu. Za polecaniami z forum zmieniłem olej na Motul. Jakież było moje zaskoczenie jak silnik zaczął jakoś tak bardziej miękko pracować i przestał brać olej. Więc krytyka zmiany olej jest uważam nie na miejscu.
Octavia mojego szwagra również piła olej - mobil. Po zmianie marki również pije ale zamiast 3-4 setek jest tylko jedna.Nie wiem na czym jeździ obecnie
Więc próbuj.
__________________
masło
maslog jest offline   Odpowiedź z Cytatem