Temat: [S-MAX 2006-2015] Radio 2 Din Android
View Single Post
Stary 12-03-2020, 21:04   #2236
phpion
ford::average
 
Imię: Michał
Zarejestrowany: 18-08-2019
Skąd: Dąbrowa Górnicza
Model: Ford S-max
Silnik: 2.0 Duratec 145KM
Rocznik: 2007
Postów: 51
Domyślnie Radio 2DIN z wejściem na kartę SD

Witam,
szukałem i szukałem aż w końcu znalazłem i od wczoraj jestem posiadaczem S-Maxa z roku 2007. Już wiem, że nie zdzierżę jednego: radia. Brakuje mi wejścia na kartę SD/USB oraz odtwarzania mp3 (CD6000). Chciałbym zmienić radio na inne ale jest tego masa i nie bardzo się orientuję. Nie potrzebuję niczego wypasionego, im taniej tym lepiej. Namierzyłem coś takiego (choć dla mnie to drogo):
https://allegro.pl/oferta/radio-andr...max-8452622521

Jakie są moje priorytety:
- czytanie kart SD/USB (i żeby nie trzeba było stosować durnej konwencji nazewnictwa folderów/plików)
- sterownie z kierownicy (to radio niby ma ale przy innych radiach czytałem, że przy CAN potrzeby dodatkowy moduł - nawet nie wiem czy tyczy to S-Maxa)

Jeśli ktoś byłby w stanie mi coś podpowiedzieć to będę wdzięczny Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum.

// Edit:
Od biedy sterowanie z kierownicy można odpuścić Goście nie mogą oglądać obrazków w postach. Zarejestruj się klikając tutaj aby uzyskać pełen dostęp do forum. jeśli cena będzie porażająco atrakcyjna

Ostatnio edytowane przez phpion ; 12-03-2020 o 21:10
phpion jest offline   Odpowiedź z Cytatem